WinkelzoekerKlantenservice

ultimate smooth
Shampoo

(0)
Nieuw
  • 250 ML
      € 20,90
  € 20,90  
20 Beauty Member Punten
 

Beschrijving

Wella Professionals Ultimate Smooth Shampoo gebruikt Metal Purifier-technologie om je haar te ontdoen van schadelijke metalen. Bij gebruik van het Miracle Oil Serum wordt het haar in 30 seconden gevoed, met een gladheid die tot 3 dagen aanhoudt*.
Met Squalaan en Omega-9 om het haar van binnen diep te voeden en van buiten te herstellen - dermatologisch getest en geschikt voor gekleurd haar.
Bevat een mix van noten van jasmijn, vanille, bergamot, perzik en sandelhout - geniet bij elk gebruik van de geur van een boeket bloemen.
Breng Ultimate Smooth Shampoo aan op je natte haar en laat deze schuimen. Spoel en herhaal indien nodig. Deze shampoo reinigt mild en effectief met weelderig schuim.
Voor het beste resultaat gebruik je de shampoo samen met Ultimate Smooth Conditioner, Hair Mask en Miracle Oil Serum. Deze haarbehandeling is ideaal om zelf te gebruiken of als cadeau.

Productdetails

Gebruiksaanwijzingen:Breng Ultimate Smooth Shampoo aan om het haar te reinigen. Deze shampoo reinigt mild en effectief met weelderig schuim.
1. Voor het beste resultaat breng je eerst de Ultimate Smooth Shampoo aan op je natte haar en laat je deze schuimen. Spoel uit en herhaal zo nodig.
2. Breng Ultimate Smooth Conditioner aan op de lengtes en punten van schoon, vochtig haar en laat 30 seconden tot 3 minuten intrekken. Spoel grondig.
2. Breng Ultimate Smooth Hair Mask aan op schoon, vochtig haar. Laat 5-10 minuten intrekken. Spoel grondig uit.*
3. Sluit de routine af met het Ultimate Smooth Miracle Oil Serum: pomp 1-3 keer op je handen en verdeel gelijkmatig over de vochtige lengtes en punten. Kam het door. Niet uitspoelen. Wacht 30 seconden voor je je haar in model brengt en breng nog een kleine hoeveelheid aan om het af te maken.
*Voor fijn-medium of fijn haar gebruik je het masker als wekelijkse behandeling. Voor grof haar kun je het bij elke wasbeurt gebruiken.
EAN code:4064666906102

Ingrediënten

 

Aqua/water/eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Phenoxyethanol, Sodium Xylenesulfonate, Panthenol, Sodium Benzoate, Parfum/fragrance, Polyquaternium-10, Citric Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Glyceryl Oleate, Glycerin, Malic Acid, Aminomethyl Propanol, Limonene, Linalool, Histidine, Oleic Acid, Squalane, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Chloride, Sodium Citrate.

LEVERING EN RETOURNEREN

Hoe verloopt de levering?

Je kunt jouw bestelling laten bezorgen op je huisadres, in één van onze winkels of bij een postpunt. De verwachte leverdatum zie je tijdens het bestellen in jouw winkelmandje. We bezorgen al jouw bestellingen vanaf €25,- gratis. Daarnaast kun je ook kiezen voor Click & Collect, dan ligt jouw bestelling na 1 uur klaar in de door jou gekozen winkel

Bezorging aan huis of op een ander adres in Belgïe?
Bpost bezorgt van maandag t/m vrijdag bij jou bezorgd tussen 08.00 en 17.00 uur. Ben je niet thuis? De bezorger laat een aanbiedingsbriefje achter in je brievenbus van locatie waar je jouw pakje kan ophalen.

Afhalen in één van onze winkels of een postpunt?
Zodra jouw pakket klaar ligt dan ontvang je een mail. Deze kun je op vertoon van de track & trace code ophalen.

Ga naar meer info en FAQ’s over levering.

Retourneren

Terugsturen
Na ontvangst van jouw bestelling producten heb je 14 dagen om deze (gedeeltelijk) terug te sturen of te herroepen. Na de herroeping heb je dan nog eens 14 dagen de tijd om de producten te retourneren. Om jouw bestelling te herroepen, kun je contact met ons opnemen of gebruikmaken van een modelformulier voor herroeping.

Omruilen of terugbrengen in de winkel
Je mag het product ook terugbrengen of omruilen in een winkel bij jou in de buurt. Hiervoor hoef je geen retourformulier in te vullen. Neem wel je orderbevestiging mee.

Ga naar meer info en FAQ’s over retourneren.

Meer vragen rond bestellen? Die vind je op onze FAQ pagina.

PRODUCTVEILIGHEID

Contactnaam:Wella Professionals
E-mailadres:wella@wella.com
Communicatieadres:Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt (Germany)

Reviews

(0)

0 reviews

Hoe werken beoordelingen