TOPNOOT
CALABRISCHE BERGAMOT
De geur opent met een levendige en stralende explosie van sprankelende bergamot uit Calabrië, die zorgt voor een onmiddellijke, opwekkende frisheid.

Je kunt jouw bestelling laten bezorgen op je huisadres, in één van onze winkels of bij een postpunt. De verwachte leverdatum zie je tijdens het bestellen in jouw winkelmandje. We bezorgen al jouw bestellingen vanaf €25,- gratis. Daarnaast kun je ook kiezen voor Click & Collect, dan ligt jouw bestelling na 1 uur klaar in de door jou gekozen winkel
Bezorging aan huis of op een ander adres in Belgïe?
Bpost bezorgt van maandag t/m vrijdag bij jou bezorgd tussen 08.00 en 17.00 uur. Ben je niet thuis? De bezorger laat een aanbiedingsbriefje achter in je brievenbus van locatie waar je jouw pakje kan ophalen.
Afhalen in één van onze winkels of een postpunt?
Zodra jouw pakket klaar ligt dan ontvang je een mail. Deze kun je op vertoon van de track & trace code ophalen.
Ga naar meer info en FAQ’s over levering.
Terugsturen
Na ontvangst van jouw bestelling producten heb je 14 dagen om deze (gedeeltelijk) terug te sturen of te herroepen. Na de herroeping heb je dan nog eens 14 dagen de tijd om de producten te retourneren. Om jouw bestelling te herroepen, kun je contact met ons opnemen of gebruikmaken van een modelformulier voor herroeping.
Omruilen of terugbrengen in de winkel
Je mag het product ook terugbrengen of omruilen in een winkel bij jou in de buurt. Hiervoor hoef je geen retourformulier in te vullen. Neem wel je orderbevestiging mee.
--
Ontdek I WILL, de nieuwe navulbare herengeur van Giorgio Armani die staat voor pure vastberadenheid. Gevangen in een strakke, matzwarte flacon die het gouden parfum onthult. Een intens, langhoudend contrast dat de drager de kracht geeft om zijn eigen lot te bepalen. Omdat het niet om geluk gaat, maar om wilskracht.
I WILL begint met een stralende uitbarsting van Calabrische bergamot en loopt via een aromatisch hart van lavendel over in een warme, uiterst krachtige basis van vanille en leer.
I WILL is een tijdloze expressie van ingetogen autoriteit en moderne elegantie. Een magnetische signatuur die van dag tot nacht een intens spoor achterlaat en inspireert om met zelfvertrouwen je eigen weg te kiezen.
De geur opent met een levendige en stralende explosie van sprankelende bergamot uit Calabrië, die zorgt voor een onmiddellijke, opwekkende frisheid.
In het hart versmelt een warm, verslavend vanille-absolu met het verfijnde, aromatische en lumineuze karakter van lavendel en vioolblad.
De basis onthult krachtige, houtachtige leernoten van het Woodleather®-akkoord, die de geur voorzien van een ongekende, magnetische diepte en kracht.
49 reviews
[Ik heb dit product ontvangen in ruil voor mijn eerlijke beoordeling] Een rust gevende geur heeft het geurtje. Het heeft wat weg van leer en nootmuskaat. Na het ruiken snap ik waarom de naam "I WILL" heet. Al is het rust gevend laat het ook zien dat het dominant is zonder heel sterk te ruiken.

Le parfum Armani I Will a une odeur fraîche et agréable et sent bon longtemps. L’emballage est beau et le parfum a une odeur spéciale qui n’est pas trop forte. Je trouve que c’est un bon parfum pour tous les jours et aussi pour les occasions spéciales.

Ik ben reeds jarenlang een Armani gebruiker qua parfum en eau de toilette. Meestal gebruik ik acqua di giò. Nu een kaart ontvangen voor een gratis 5 ml. I WILL. Er zat een geurkarton bij en ik vind die zelfs beter dan mijn acqua di giò. Alleen zeer jammer dat het een franstalige kaart was en ik dit niet kan vertalen en weet niet wat ik ermee moet. Zal zeker een fles aankopen.
Ik heb dit product ontvangen in ruil voor mijn eerlijke beoordeling. De Armani I Will Eau De Parfum is een heerlijke parfum met een heerlijke en elegante geur en een verfijnde uitstraling.

[Ik heb dit product ontvangen in ruil voor mijn eerlijke beoordeling] Armani I Will is een heerlijke geur. Fris, Stijlvol en toch warm. Hij blijft goed hangen en is geschikt voor zowel dagelijks gebruik als speciale gelegenheden