WinkelzoekerKlantenservice

 

  HUGO BOSS  

hugo boss
boss the scent magnetic for her
Eau de Parfum

21 reviews
72 Beauty Member Punten
HUGO BOSS BOSS THE SCENT MAGNETIC FOR HER Eau de Parfum 30 MLCadeau
hugo-boss BOSS THE SCENT MAGNETIC FOR HER Eau de Parfum
1193513
hugo-boss
3616305040589

Kies je formaat :

  -18% Aanbevolen verkoopprijs fabrikant € 89,00 Kortingsprijs € 72,98
   
 
30 ML € 72,98  
50 ML € 101,68  

Korte beschrijving

Geurtype Geurtype
Ingrediënt Ingrediënt

Ontvang een boss the scent for her body lotion

bij aankoop van min. €70 aan Hugo Boss producten voor vrouwen

Ontdek een fascinerende aantrekkingskracht met BOSS The Scent Magnetic, een opwindende Eau de Parfum voor dames die de krachtige chemie tussen een echt powerkoppel belichaamt.

Deze verleidelijke interpretatie van de originele BOSS The Scent geur speelt met contrasten en dualiteit en combineert amberachtige en muskusachtige geurnoten met een onweerstaanbare aantrekkingskracht. De geur opent met donkere, fluweelachtige geurnoten van osmanthusbloemen, afgezet tegen krachtige, sensuele witte muskus. De intensiteit wordt opgevoerd met een omhullende geurnoot van muskuszaad die de compositie verankert in een ontroerende en zinnenprikkelende omhelzing.

Het damesparfum BOSS The Scent Magnetic onthult zijn krachtige sensualiteit met een opvallende glazen flacon met dieppaars lakwerk voorzien van het oversized BOSS-logo en een fonkelende gouden dop met het BOSS Double-B-monogram. De vele facetten van de flacon weerspiegelen de zintuiglijke geurbeleving van deze opwindende geur en geven de veelzijdigheid van het powerkoppel weer.
Basisnoten:MUSKUS ZAAD
Hartnoten:WITTE MUSKUS
Topnoten:OSMANTHUSBLOEM
Gebruiksaanwijzingen:Spray BOSS The Scent Magnetic Eau de Parfum voor dames op de pulsatiepunten van het lichaam om extra lang van dit verslavende parfum te kunnen genieten.
EAN code:3616305040589

ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, CITRONELLOL, LINALOOL, COUMARIN, CITRAL, HYDROXYCITRONELLAL, HEXYL CINNAMAL, GERANIOL, FARNESOL, RED 33 (CI 17200), BLUE 1 (CI 42090), YELLOW 5 (CI 19140).

Productveiligheid

Contactnaam:Coty
Communicatieadres:Rue du Quatre Septembre 14, 75002, Paris (France)
Online contact:-

Hoe verloopt de levering?

Je kunt jouw bestelling laten bezorgen op je huisadres, in één van onze winkels of bij een postpunt. De verwachte leverdatum zie je tijdens het bestellen in jouw winkelmandje. We bezorgen al jouw bestellingen vanaf €25,- gratis. Daarnaast kun je ook kiezen voor Click & Collect, dan ligt jouw bestelling na 1 uur klaar in de door jou gekozen winkel

Bezorging aan huis of op een ander adres in Belgïe?
Bpost bezorgt van maandag t/m vrijdag bij jou bezorgd tussen 08.00 en 17.00 uur. Ben je niet thuis? De bezorger laat een aanbiedingsbriefje achter in je brievenbus van locatie waar je jouw pakje kan ophalen.

Afhalen in één van onze winkels of een postpunt?
Zodra jouw pakket klaar ligt dan ontvang je een mail. Deze kun je op vertoon van de track & trace code ophalen.

Ga naar meer info en FAQ’s over levering.

Retourneren

Terugsturen
Na ontvangst van jouw bestelling producten heb je 14 dagen om deze (gedeeltelijk) terug te sturen of te herroepen. Na de herroeping heb je dan nog eens 14 dagen de tijd om de producten te retourneren. Om jouw bestelling te herroepen, kun je contact met ons opnemen of gebruikmaken van een modelformulier voor herroeping.

Omruilen of terugbrengen in de winkel
Je mag het product ook terugbrengen of omruilen in een winkel bij jou in de buurt. Hiervoor hoef je geen retourformulier in te vullen. Neem wel je orderbevestiging mee.

Ga naar meer info en FAQ’s over retourneren.

Meer vragen rond bestellen? Die vind je op onze FAQ pagina.

Reviews

4.8

21 reviews

Hoe werken beoordelingen
Onlangs bekeken
Gegenereerd uit de tekst van klantenbeoordelingen

Deze geur wordt vaak geprezen om zijn langdurige en sensuele aroma's, met een luxe uitstraling. Klanten ervaren het als een aantrekkelijke toevoeging aan hun parfumcollectie.

  • GenAI Review Summary Pros IPXL Langdurige geur
  • GenAI Review Summary Pros IPXL Sensueel
  • GenAI Review Summary Pros IPXL Luxe verpakking
    Filteren:
    12 april 2023

    Absolute aanrader

    Sowieso ben ik dol op de boss geuren. Maar deze is echt heel erg lekker en blijft lang hangen

    • Stoere verpakking
    • Blijft lang hangen

    Sandra K

    Leeftijd25-34
    OogkleurBlauwe ogen
    GeslachtVrouw
    HuidtintLichte huid
    HuidtypeGevoelige huid
    10 maart 2023

    Onderscheidende luxe geur

    Een opwindende en aantrekkelijke geur die je voorbereidt op een opwindende wereld vol luxe en spanning. Ik raad je ten zeerste aan om het te proberen, het ruikt geweldig. Zeer luxe geur . Het ruikt erg luxueus en geurig, en dit is wat mij aantrekt.

    • Ruik overal en Een prachtige parfum
    • De vorm van het parfum is van buiten erg mooi
    • Het blijft lang op het lichaam.
    • Niks
    • Niks
    • Niks

    S**** A****

    Leeftijd35-44
    OogkleurBruine ogen
    GeslachtVrouw
    HuidtintLichte huid
    HuidtypeVette huid
    10 maart 2023

    The Boss

    Wat een heerlijke parfum de sent magnetic for her .. ik hou van de musk geur . En het blijf lang geuren . Een aanrader

    • De heerlijke muskgeur
    • Geen

    J**** J****

    Leeftijd65-74
    GeslachtVrouw
    08 februari 2023

    Niet lekker

    Testertje gehad. Ruikt erg chemisch, bijna pijnlijk aan de neus.

    Anonymous

    Leeftijd18-24
    GeslachtVrouw
    19 januari 2023

    Blijft lang zitten

    Heerlijke verleidelijke geur die lang blijft hangen. Iedereen om mij heen ruikt hem en vraagt welke dit is. Aanrader.

    K****

    GeslachtVrouw