WinkelzoekerKlantenservice

JEAN PAUL GAULTIER
le male
SHOWER GEL

(1)
  • 200 ML
      € 35,50 € 28,40
  € 28,40    
Le Mâle Shower Gel is een geconcentreerde frisheid voor een zachte huid en glanzende haren
28 Beauty Member Punten
 

Beschrijving

Le Mâle Shower Gel is een geconcentreerde frisheid voor een zachte huid en glanzende haren

Productdetails

EAN code:8435415012751

Ingrediënten

LEVERING EN RETOURNEREN

Hoe verloopt de levering?

Je kunt jouw bestelling laten bezorgen op je huisadres, in één van onze winkels of bij een postpunt. De verwachte leverdatum zie je tijdens het bestellen in jouw winkelmandje. We bezorgen al jouw bestellingen vanaf €25,- gratis. Daarnaast kun je ook kiezen voor Click & Collect, dan ligt jouw bestelling na 1 uur klaar in de door jou gekozen winkel

Bezorging aan huis of op een ander adres in Belgïe?
Bpost bezorgt van maandag t/m vrijdag bij jou bezorgd tussen 08.00 en 17.00 uur. Ben je niet thuis? De bezorger laat een aanbiedingsbriefje achter in je brievenbus van locatie waar je jouw pakje kan ophalen.

Afhalen in één van onze winkels of een postpunt?
Zodra jouw pakket klaar ligt dan ontvang je een mail. Deze kun je op vertoon van de track & trace code ophalen.

Ga naar meer info en FAQ’s over levering.

Retourneren

Terugsturen
Na ontvangst van jouw bestelling producten heb je 14 dagen om deze (gedeeltelijk) terug te sturen of te herroepen. Na de herroeping heb je dan nog eens 14 dagen de tijd om de producten te retourneren. Om jouw bestelling te herroepen, kun je contact met ons opnemen of gebruikmaken van een modelformulier voor herroeping.

Omruilen of terugbrengen in de winkel
Je mag het product ook terugbrengen of omruilen in een winkel bij jou in de buurt. Hiervoor hoef je geen retourformulier in te vullen. Neem wel je orderbevestiging mee.

Ga naar meer info en FAQ’s over retourneren.

Meer vragen rond bestellen? Die vind je op onze FAQ pagina.

PRODUCTVEILIGHEID

Contactnaam:ANTONIO PUIG, SA
E-mailadres:-
Communicatieadres:Plaza Europa 46-48, 8902, L’Hospitalet de Llobregat Barcelona (Spain)

Reviews

5.0

1 reviews

Hoe werken beoordelingen
Toon alle reviews

5.0

1 reviews

Hoe werken beoordelingen
Meest recent
Meest recent
Oudste
Best beoordeelde
Slechst beoordeelde
Populariteit
2 februari 2021

Mannelijkheid die niet in de kast mag ontbreken

Klassieke geur die echt niet mag ontbreken in de parfum collectie thuis. De geur is fris maar toch intens en ook al bestaat hij al een tijdje elke keer als ik hem op heb zeggen mensen wat ruik je lekker wat heb je op. Zelf combineer ik hem graag met de douchegel en de deospray dan blijft naar mijn idee langer hangen. Voor mijn vriendin ook handig een perfect klein cadeau :) Heb laatst de aftershavelotion van haar gehad om mijn collectie compleet te maken.

Qwinscha N