WinkelzoekerKlantenservice
 
-18%

HUGO BOSS
boss the scent for him le parfum
Parfum

(5)
   
 
50 ML € 93,48  
100 ML € 123,82  
93 Beauty Member Punten
 

Ontvang een the scent for him showergel 50 ml

bij aankoop van min. €70 aan Hugo Boss producten voor mannen

Voel de aantrekkingskracht met BOSS The Scent Parfum, een rijk, mannelijk en zeer sensueel herenparfum dat de krachtige chemie tussen een echt powerkoppel belichaamt.

Deze amberachtige geur met bloemige en houtachtige accenten verenigt krachtige contrasten en biedt een intensieve interpretatie van de originele BOSS The Scent, die een overweldigende, sensuele kracht uitstraalt. De geur opent met zachte, lustopwekkende geurnoten van de maninkavrucht, exclusief gemaakt voor BOSS, en contrasteert met muskusachtige, verfijnde irisbloem. De intensiteit wordt verder opgevoerd door warme, sensuele ledernoten, die het parfum omtoveren tot een betoverende streling die de zintuigen in vuur en vlam zet.

BOSS The Scent Parfum voor heren onthult zijn krachtige sensualiteit met een opvallende glazen flacon met donker taupe lakwerk voorzien van het oversized BOSS-logo en een roségouden dop met het BOSS Double-B-monogram. De vele facetten van de flacon weerspiegelen de zintuiglijke geurbeleving van deze uitdagende geur en geven de veelzijdigheid van het powerkoppel weer.
Basisnoten:GEURNOTEN VAN LEER
Hartnoten:IRISBLOEM
Topnoten:MANINKA
Gebruiksaanwijzingen:Spray BOSS The Scent Parfum voor heren op de pulsatiepunten van het lichaam om extra lang van deze langhoudende mannelijke geur te kunnen genieten.
EAN code:3616305040565

ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BUTYL METHOXYDI BENZOYLMETHANE, HYDROXYCITRONELLAL, CITRONELLOL, COUMARIN, CITRAL, GERANIOL, ALCOHOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, CINNAMAL, EUGENOL, ISOEUGENOL, GREEN 5 (CI 61570), RED 33 (CI 17200), YELLOW 5 (CI 19140).

Hoe verloopt de levering?

Je kunt jouw bestelling laten bezorgen op je huisadres, in één van onze winkels of bij een postpunt. De verwachte leverdatum zie je tijdens het bestellen in jouw winkelmandje. We bezorgen al jouw bestellingen vanaf €25,- gratis. Daarnaast kun je ook kiezen voor Click & Collect, dan ligt jouw bestelling na 1 uur klaar in de door jou gekozen winkel

Bezorging aan huis of op een ander adres in Belgïe?
Bpost bezorgt van maandag t/m vrijdag bij jou bezorgd tussen 08.00 en 17.00 uur. Ben je niet thuis? De bezorger laat een aanbiedingsbriefje achter in je brievenbus van locatie waar je jouw pakje kan ophalen.

Afhalen in één van onze winkels of een postpunt?
Zodra jouw pakket klaar ligt dan ontvang je een mail. Deze kun je op vertoon van de track & trace code ophalen.

Ga naar meer info en FAQ’s over levering.

Retourneren

Terugsturen
Na ontvangst van jouw bestelling producten heb je 14 dagen om deze (gedeeltelijk) terug te sturen of te herroepen. Na de herroeping heb je dan nog eens 14 dagen de tijd om de producten te retourneren. Om jouw bestelling te herroepen, kun je contact met ons opnemen of gebruikmaken van een modelformulier voor herroeping.

Omruilen of terugbrengen in de winkel
Je mag het product ook terugbrengen of omruilen in een winkel bij jou in de buurt. Hiervoor hoef je geen retourformulier in te vullen. Neem wel je orderbevestiging mee.

Ga naar meer info en FAQ’s over retourneren.

Meer vragen rond bestellen? Die vind je op onze FAQ pagina.

PRODUCTVEILIGHEID

Contactnaam:Coty
Online contact:-
Communicatieadres:Rue du Quatre Septembre 14, 75002, Paris (France)

Reviews

5.0

5 reviews

Hoe werken beoordelingen
Toon alle reviews

BOSS THE SCENT LE PARFUM

Deze intense en verslavende geur is ontworpen voor de zelfverzekerde man die een blijvende indruk wil achterlaten. Warm, krachtig en onweerstaanbaar. De iconische flacon in diep amber symboliseert de diepte en sensualiteit van de geur. Voor de man die weet wat hij wil – en het ook krijgt.

Ontdek de onweerstaanbare kracht van verleiding met BOSS The Scent Le Parfum.

Een krachtige mix van kruidige gember, irisbloem, exotische maninkavrucht en intens leer. Warm, oriëntaals en verslavend – een geur die blijft hangen.

img-description

TOPNOTEN

Maninkavrucht

img-description

HARTNOTEN

Irisbloem

img-description

BASISNOTEN

Geurnoot van Leer

5.0

5 reviews

Hoe werken beoordelingen
Meest recent
Meest recent
Oudste
Best beoordeelde
Slechst beoordeelde
Populariteit
4 februari 2022

Nieuwe Favoriet

Dagelijks krijgt mijn vriend complimenten wanneer hij deze geur draagt. Deze nieuwe BOSS geur is echt heerlijk warm en krachtig. Hierdoor ruik je de geur de hele dag. Echt een aanrader voor de Valentijn!

Anonymous

31 januari 2022

Cadeautip

Ik heb deze geur mijn vriend cadeau gegeven en hij is mega enthousiast! hij is al jaren een Boss fan dus ik was extra benieuwd hoe deze nieuwe geur hem zou bevallen! Het is zijn nieuwe favoriet!

T****

27 januari 2022

Heerlijk!

Heerlijke geur van Hugo Boss en blijft lang hangen. ik heb er al meerdere complimenten over ontvangen.

Anonymous

18 januari 2022

Zwoele geur

Ik was al ontzettend fan van de sent lijn en ik vind deze ook weer heerlijk! Het is een wat zwoelere geur dan de andere binnen de lijn. Super cadeau voor mijn vriend!

N****

17 januari 2022

Cadeau tip!

Ik heb deze geur voor mijn vriend gekocht en ben er zelf helemaal fan van! Het ruikt warm, mannelijk en is heerlijk voor zowel s’avonds als overdag. M’n vriend zei ook dat de geur lang blijft hangen, echt een leuke cadeau tip!

J****