background image
Contacteer ons Winkelzoeker
Nederlands
Mijn Winkelmandje

Gezicht

Productsoort

Alle

Deselecteer alles

Merken

Alle

Deselecteer alles

Prijs

Kenmerk

Alle

Deselecteer alles

Beoordeling

Alle

Deselecteer alles
Filteren Filters wissen

Productsoort

Alle

Deselecteer alles

Merken

Alle

Deselecteer alles

Prijs

Kenmerk

Alle

Deselecteer alles

Beoordeling

Alle

Deselecteer alles
TOON 43 RESULTATEN
43 Resultaten
Sorteren:
Filteren
1

Je gezicht verzorgen is een hele klus. Daarom is het ook belangrijk om de gepaste tools in huis te hebben om jezelf bij deze handelingen het beste te helpen. Hier bij ICI PARIS XL vind je een uitgebreid assortiment accessoires voor de verzorging van je gezicht, van pincetten tot potloodslijpers of wenkbrauwsetjes, je vind het hier allemaal.


Vind je jouw wenkbrauwharen te lang, of liggen ze niet altijd even goed, knip ze dan met de ICI PARIS XL wenkbrauw set even bij. Kam je wenkbrauwen, Pas de lengte aan met het wenkbrauwschaartje en epileer de vervelende haartjes met het epileer pincet.


Het aanbrengen van een eyeliner, ooglijn of zelf het inkleuren van je wenkbrauw kan natuurlijk enkel met een geslepen potlood. Het slijpen van jouw oogpotlood hoeft niet meer boven een vuilbakje, de slijpers van Tweezerman hebben een ingebouwd omhulsel wat jouw potlood schilfers opvangt en dus het slijpen van jouw make-up potloden vergemakkelijkt.


Heb je last van mee eters en zwarte puntjes, gebruik dan een comedonedrukker. Deze verwijderen gemakkelijk jouw onzuiverheden zonder veel te pitsen of te knijpen. Vermijd dus enige littekens en kies voor een comedonedrukker.

 

Met een ruim aanbod parfum, cosmetica en huidverzorging is ICI PARIS XL dé beautyspecialist van België. Ontdek onze acties, promoties, beauty tips en vind een ICI PARIS XL winkel bij jou in de buurt. Bestel onze producten ook eenvoudig online!