Alternative content

Get Adobe Flash player

Herengeur van de maand - augustus '09

Les Eaux d’Issey Miyake Parfums

   

Altijd weer op zoek naar iets nieuws, gaf Issey Miyake Parfums sinds 1995 de zomergeuren steeds weer een nieuwe uitstraling. Dit is het moment dat L’Eau d’Issey en L’Eau d’Issey pour Homme voor een seizoen breken met de traditie van het merk.

Die van een pure stijl in wit, zilver en zwart. Zij laten zichzelf vervoeren naar een vrolijke, poëtische wereld waar kleur regeert.

Issey-Miyake_img1

De limited edition zomergeuren van 2009 werden geïnspireerd door een stedelijk landschap badend in het zonlicht.

L’eau d’Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette

Een stimulerende, ijzige golf van yuzu en mandarijn sinaasappel, die breekt op de schaduw van kardemom en aromatische salie. Deze frisse, energieke kracht wordt uitgebalanceerd en bedwongen door bedauwde vetiver en delicate ambergris noten in de stroom van de geur.

  • Bookmark and Share
  • Add to Facebook
  • Add to favorites
  • Email

Geur van de maand

L’eau d’Issey (heren)

Carolina Herrera 212  (dames)

 


Overzicht geuren