Alternative content

Get Adobe Flash player

NEW YORK MARATHON

vrijheidsbeeld

ICI PARIS XL loopt ‘marathon New York’ voor Make-A-Wish®

Ook u kunt de hartenwens van een ziek kind vervullen!

Logo_yes-whe-careYes We Care!

ICI PARIS XL vindt het belangrijk om zich ook in te zetten voor maatschappelijke belangen. Onze medewerkers zetten daar vol energie hun schouders onder. Zo zal in november een team van 20 medewerkers uit België en Nederland deelnemen aan de marathon van New York om geld in te zamelen voor Make-A-Wish®.

   

Een goed begin …

En reken maar dat het menens is!
De twintig komen geregeld bij elkaar om gezamenlijk te trainen. Zo hebben ze bijvoorbeeld al eens samen een halve marathon gelopen. En zoals iedereen weet: een goed begin is het halve werk. Het team is dus goed voorbereid om op 6 november 2011 een mooie prestatie te leveren.

training

If we can make it there,
we  can make it anywhere!

 

Wat is je liefste wens?

De opbrengst van de deelname aan de marathon gaat naar Make-A-Wish®, een organisatie die de hartenwens vervult van kinderen die vechten tegen een levensbedreigende ziekte. Het wensteam van Make-A-Wish maakte al meer dan 1400 kinderen blij. Ze mochten Mega Mindy en Wesley Sonck ontmoeten, Disneyland Parijs of Studio Brussel bezoeken, of voor één dag een prinses of piloot zijn.

ICI PARIS XL marathon team powered by Calvin Kleinmake-a-wish_logo

 

Doe mee!

Make-A-Wish® kan de dromen van kinderen vervullen dankzij de hulp van tientallen vrijwilligers, giften van donateurs en fondsenwervende acties – zoals de marathondeelname van ICI PARIS XL.

Wilt u ook uw steentje bijdragen en een kind blij maken? Steun dan ons marathonteam in New York op 6 november 2011!

Girl_With_Stars3

Vervul de hartenwens van een ziek kind!

Stort uw gift op rekeningnummer: 
IBAN BE83 4093 0351 0115
Met vermelding GIFT 110239 ICI PARIS XL

Giften vanaf € 40,- zijn fiscaal aftrekbaar.make-a-wish_logo

  • Bookmark and Share
  • Add to Facebook
  • Add to favorites
  • Email

Zoek een winkel